Mateusz Stolarczyk urodził się w 14 czerwca 1994. Od urodzenia mieszka na wsi pod Piasecznem. Interesuje się historią, muzyką, elektroniką oraz grafiką. Studiuje mechatornikę na Politechnicę Warszawskiej. W wieku 13 lat zaczął interesować się muzyką oraz grą na gitarze: początkowo akustycznej a następnie elektrycznej. Gry na tym instrumencie nauczył się sam. Grał w kilku małych zespołach w klimatach od bluesa po speed metal.

Inną jego pasją, której teraz się poświęca zawodowo, jest grafika komputerowa. Jego przygoda z tą dziedziną zaczęła się od tworzenia poziomów w grze Call of Duty United Offensive, do której wraz z moderem Ziegen’em, stworzyli modyfikację African Front. Ponad to zajmował się też tworzeniem modyfikacji do Wiedźmina 2. Pomagał przy tworzeniu dużego fanowskiego dodatku: Pożegnanie Białego Wilka, gdzie odpowiadał za stworzenie jednej z dużych lokacji oraz tworzenie modeli 3D.

Obecnie udziela się w Alrauna Studio jako environment artist oraz level designer. Wraz z ekipą Alrauny pracuję nad grą The Way Back i będą gościć na tegorocznych DF-ach.

Kategorie: GOŚCIEPROGRAM