Bilety

Wszystkie rodzaje biletów będą dostępne na terenie imprezy w czasie jej trwania.

Ceny biletów na Dni Fantastyki 2017 wraz ze zniżkami:

Karnet 3 dni60zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) – w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, opaska oraz tabela programowa;
Bilet dwudniowy (sobota – niedziela) – 40 zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) – w ramach biletu przysługuje wstęp na imprezę od godziny 10 w sobotę do zakończenia imprezy, opaska oraz tabela programowa;
Bilet jednodniowy (niedziela)20zł (z kartą Urbancard Premium 20% zniżki) – w ramach biletu przysługuje wstęp na III dzień imprezy do godziny zakończenia imprezy, opaska oraz tabela programowa;
Karta noclegowa10zł – uprawnia do 2 noclegów w szkole noclegowej, liczba kart jest ograniczona.

W przypadku osób niepełnoletnich korzystających z kart noclegowych bez opiekuna wymagana jest zgoda prawnych opiekunów.

Dla twórców programu przewidzieliśmy zniżkę do 100% – obowiązuje tylko przy zakupie karnetu za 60 zł, nie obowiązuje przy karnetach kupionych w przedsprzedaży. Zniżka naliczana jest zależnie od liczby zgłoszonych i przyjętych punktów programu.

Karnet Przedsprzedaż  (w terminie do 30 kwietnia)40 zł (do ceny doliczana jest opłata prowizyjna dla systemu biletyna.pl w kwocie 1 zł oraz opłata za przelew) – w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, opaska oraz tabela programowa.
Karnet Przedsprzedaż  (w terminie od 1 maja do 30 czerwca)50 zł (do ceny doliczana jest opłata prowizyjna dla systemu biletyna.pl w kwocie 1 zł oraz opłata za przelew) – w ramach karnetu przysługuje wstęp na trzy dni imprezy, opaska oraz tabela programowa.

Do karnetów w przedsprzedaży jest również możliwość dokupienia Kart Noclegowych w regularnej cenie 10 zł – w tym celu należy wybrać opcję pełnej akredytacji + noc. 

Dzieci do lat 7, które przyjdą z opiekunem opłacającym wstęp, wchodzą za darmo. Opiekun rozumiany jest tutaj jako osoba, która ukończyła 16 lat i jest członkiem rodziny uczestnika korzystającego z ulgi. Jeżeli opiekun nie jest osobą spokrewnioną z korzystającym z ulgi (np. sąsiad, bliski znajomy), wtedy wymagana jest pisemna deklaracja rodziców uczestnika, wskazująca opiekuna z imienia i nazwiska. Jeden dorosły opiekun może wejść na imprezę maksymalnie z dwójką dzieci, za które nie opłaca wstępu.