Czym są Dni Fantastyki?

Dni Fantastyki (w skrócie DF) to najstarsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku – pierwsza edycja odbyła się w 2004 roku. DF-y to jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce, które corocznie gromadzi ok. 2500-3000 miłośników fantastyki z całego kraju. Podczas każdej edycji do Wrocławia zjeżdżają się znakomici goście: pisarze, twórcy, filmowcy, aktorzy oraz inne postacie znane ze świata fantastyki.

Dla kogo są Dni Fantastyki?

DF-y to pasja, którą możemy dzielić się ze wszystkimi. Naszą imprezę tworzymy dla ludzi zainteresowanych fantastyką, czytających książki oraz komiksy, oglądających filmy i seriale, uwielbiających grać: czy to w planszówki, czy na konsolach, czy w RPG-i albo larpy. Podczas Dni Fantastyki otwieramy nasze serca i głowy, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Fantastyka nie jest Twoim hobby? Przyjedź na Wrocławskie Dni Fantastyki mimo to! Pakuj plecak i przekonaj się na własnej skórze, o co tu tak naprawdę chodzi! Tym bardziej, że w programie znajdziesz sporo punktów z obszarów około fantastycznych.