Jeżeli chcesz pomóc w organizacji Dni Fantastyki 2018 – nasz wolontariat czeka na Ciebie. W ten sposób nie tylko staniesz się współtwórcą imprezy, ale także zyskasz następujące przywileje:

– specjalną koszulkę, niedostępną w żaden inny sposób;

– możliwość otrzymania zaświadczenia od miejskiej instytucji kultury o współpracy przy imprezie kulturalnej;

– Nie płacisz za wejście na DF-y, a jedynie wpłacasz kaucję, którą po imprezie odzyskujesz – za odpracowanie 12 godzin dyżuru przysługuje 100%, a za 8 godzin – 50% zwrotu.

Aby zgłosić się na wolontariusza, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Ale czy warto się zgłaszać?

Wierzymy, że jak najbardziej tak! Wolontariat to niesamowita przygoda, która pozwala dać część swojej energii i pasji innym – oraz wspólnie z innymi wolontariuszami stworzyć imprezę, na której wszyscy będą się dobrze bawić. Nie ważne, czy dopiero rozważasz zgłoszenie się na swój pierwszy wolontariat, czy też wolontariackie identyfikatory nie mieszczą Ci się już w szufladzie, pomoc przy DF-ach 2018 pozostawi pozytywne wspomnienie na wiele lat. Wierzymy, że będzie tak między innymi dlatego, że wolontariat na Dniach Fantastyki to nie tylko możliwość dołożenia swojej cegiełki do dobrej zabawy ponad trzech tysięcy uczestników – to także niepowtarzalna okazja nawiązania nowych znajomości, spotkania z interesującymi ludźmi. Wraz z nimi, jako istotna część zespołu, stworzysz coś wielkiego. #spotkajmysięnaDF na wolontariacie!

Jeżeli masz jakieś pytania, to śmiało pisz na adres wolontariat@dnifantastyki.pl lub info@dnifantastyki.pl