Chcesz pojawić się na DF-ach i zaprezentować swoją inicjatywę, stowarzyszenie, klub lub imprezę? Zapraszamy do naszej Strefy Partnerskiej. W tym roku zostanie ona umieszczona w hali namiotowej na terenie otaczającym nasz Zamek. 

Oferujemy:
1. Nieodpłatne udostępnienie przestrzeni (2 x 1,5 m)
2. Zapewnienia wystawcy środków niezbędnych do prowadzenia działalności informacyjno-promocyjnej, tj. 1 stołu i 2 krzeseł plus podłączenia do prądu
3. Dostarczenia wystawcy 3 trzydniowych biletów na Dni Fantastyki 2018
4. Umieszczenia informacji, o wystawcy w odpowiedniej rubryce na swojej stronie internetowej. Informację składającą się z logotypu oraz tekstu nie dłuższego niż 400 znaków.

W zamian oczekujemy przygotowania wystroju stoiska i materiałów promujących inicjatywę wystawcy, zapewnienia stałej obsługi stoiska (minimum jedna osoba) w godzinach jego funkcjonowania, publikacji informacji o obecności na Dniach Fantastyki 2018 w kanałach promocyjnych wystawcy (strona internetowa, fanpage na portalu Facebook i innych mediach społecznościowych) nie później niż do 15 czerwca 2018 roku oraz możliwości analogicznego promowania Dni Fantastyki na wydarzeniach organizowanych przez wystawcę.

Zgłoszenia do Strefy Partnerskiej przyjmujemy do 13 maja na adres p.ruciak@dnifantastyki.pl