Już drugi raz zapraszamy Was do udziału w czerwcowych wydarzeniach poświęconych fantastyce we Wrocławiu, które odbywają się pod wspólnym hasłem „Fantastyka Inspiruje”

WSPÓŁORGANIZATORZY AKCJI

  

KSENOBÓJCY

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu zaprasza do udziału w grze miejskiej „Ksenobójcy”. Fabuła gry opiera się na motywach „Gry Endera” Orsona Scotta Carda. Zróżnicowane zadania, ścieżki i zakończenia zależne od działania graczy gwarantują dobrą zabawę nie tylko fanom fantastyki. Jeśli chcesz uratować Ziemię przed Formidami i jednocześnie pospacerować po Wrocławiu. Zgłoś się!
Wymagania: smartfon lub tablet z zainstalowaną bezpłatną aplikacją Action Track.

Wystawa SKRZYDŁA FANTAZJI 

Zapraszamy na fantastyczną wyprawę w głąb naszej wyobraźni. Wyprawę, podczas której będzie można przyjrzeć się bliżej magicznym, nadprzyrodzonym stworom i poznać alternatywne światy. Sylwetki przedstawionych istot pełne będą pradawnych archetypów i zupełnie nowych symboli, a historie zawierać będą elementy walki dobra ze złem, a przede wszystkim ogrom niepowtarzalnych przygód.

W ramach wrocławskiej imprezy Dni Fantastyki i projektu  „Fantastyka inspiruje” zostaną zaprezentowane prace graficzne uczestników zajęć z Konturów Kultury pod kierunkiem Aleksandry Niemiec. Prace powstawały od marca 2018. 

Czas trwania wystawy: 23.06.2018 –  20.07.2018