Zapraszamy na kulminacyjne wydarzenie XIV Wrocławskich Dni Fantastyki- Galę wręczenia nagród Kryształowe Smoki, skierowanego do młodych artystów i początkujących twórców. W tym roku rozdamy nagrody w dwóch kategoriach : opowiadanie i ilustracja. Odpowiednią oprawę artystyczną zapewni zespół tańca orientalnego- Fantasy Fusion- oraz wrocławscy półfinaliści MAM TALENT- Gwardia Gryfa. Artyści porwą Was w magiczną podróż do świata mrocznych opowieści. Piękna scena w leśnickim amfiteatrze wypełni się feerią barw oryginalnych rekwizytów, rozbłyśnie w pełni blasku dzięki mistrzom led-show, a w finale ponad Waszymi głowami odbędzie się podniebny taniec flag. Gwarantujemy, że poczujecie klimat tegorocznych DF- ów na własnej skórze, porwani do demonicznego tańca przez leśne driady rodem z kart Wiedźmińskiej Sagi.

30.06.2018- Sobota – Amfiteatr godz. 21:00
prowadzący: Przemysław Corso
oprawa artystyczna: Fantasy Fusion i Gwardia Gryfa

Galę otworzy niezwykły pokaz grupy Fantasty Fusion, której domeną jest nasycony kobiecym wdziękiem, siłą i tajemniczością tribal. Ten niezwykły taniec jest mozaiką przeciwieństw wymagającą harmonii pomiędzy siłą, gracją, wyrazistością ruchu oraz jego płynnością. Pokaz zrealizowany podczas Gali przeniesie Was w świat fantastyki i mroków gotyku.

Gwardia Gryfa tym razem zaprezentuje Wam cztery zupełnie odmienne oblicza sceniczne, a w finale zaprosi do pradawnego lasu, w którym rządzą piękne i wojownicze leśne driady, a o ich niedostępne serca zabiegają waleczne elfy.

Zapraszamy na prawdziwe sceniczne widowisko realizowane przez Fantasy Fusion jedna z największych wrocławskich formacji tańca orientalnego oraz Gwardię Gryfa- zespół, który współpracował z Operą Krakowską i realizował ceremonię otwarcia Wielkiego Meczu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.
Gwardia Gryfa
Fantasy Fusion