GAMERSOOM MULTIMEDIALNY

Gamesroom na tegorocznych Dniach Fantastyki tradycyjnie zapewni całą masę frajdy wszystkim miłośnikom gier wideo. Do dyspozycji konwentowiczów będzie osiem stanowisk z konsolami.

Chwila relaksu w oczekiwaniu na prelekcję, szybka “partyjka” ze znajomymi, czy też sprawdzenie w akcji głośnych tytułów – gamesroom jest do waszej dyspozycji aż do późnych godzin wieczornych.

Nie zapomnieliśmy także o kultowym wśród stałych bywalców Dni Fantastyki kąciku z grą Rock Band – mikrofon, dwie gitary, klawisze i perkusja czekają na fanów ostrych brzmień chcących wystąpić przed sporą – i to nie tylko wirtualną – publicznością!

GAMESROOM PLANSZÓWKOWY

Stowarzyszenie Klub Koloseum ma zaszczyt po raz kolejny zaprosić do podziemi zamku na partyjkę w najnowsze oraz Wasze ulubione gry planszowe! W naszej wypożyczalni będzie dostępnych ponad 100 tytułów! Jesteś początkującym graczem albo w ogóle nie grałeś w planszówki? Lubisz pomyśleć pół godziny nad najlepszym ruchem? A może kultywujesz szkołę “zero optymalizacji”? Nowicjusze, miłośnicy ekonomii jak i przygody znajdą u nas coś dla siebie, a wolontariusze w niebieskich koszulkach w miarę możliwości wytłumaczą Wam zasady do wybranych przez was gier.

Gry Figurkowe i Bitewne – Sklep Bolter

W tym roku będziemy prezentować kilka ciekawych i interesujących gier bitewnych oraz karcianych takich jak: Star Wars: Legion, Age Of Sigmar 2ed., Warhammer Underworlds: Shadespire, Necromunda: Underhive oraz Force of Will TCG. Podczas pokazów poznasz zasady, tajniki oraz ciekawostki związane z prezentowanym tytułem.

LISTA GIER PLANSZOWYCH NA DF-ach

ATRAKCJE PLANSZÓWKOWE I RPG-owe  na stoisku Black Monk

Strefa Gabularna Zew Cthulhu

W Strefie Fabularnej Zewu Cthulhu będziecie mogli rozpocząć swoją przygodę z 7.edycją tej przerażającej i emocjonującej gry RPG. Strażnicy Tajemnic (Mistrzowie Gry) z Black Monk Games poprowadzą Was przez świat Mitów i potworów rodem z twórczości H.P. Lovecrafta i pomogą Wam przeżyć niezwykłe przygody przygotowane specjalnie na tę okazję. Jeśli znasz już Zew Cthulhu RPG, to świetnie — będziesz miał okazję poznać więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego nowego wydania tej gry.