KN BEAN

Jesteśmy kołem pasjonatów informatyki i elektroniki, którzy szukają zastosowań tych dziedzin w medycynie. Aktualnie zajmujemy się symulatorami VR, badaniami posturograficznymi, Interaktywną Mapą Szpitala, Inteligentną Symulacją Miasta oraz czujnikami zbierającymi dane na serwer. Członkowie także angażują się w realizację projektów zewnętrznych, gdzie mogą poszerzać swoje umiejętności i wiedzę

Continuum Rover Team UWr

Continuum Rover Team UWr to grupa pasjonatów, która powstała w 2014 r. w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Studenci wspólnie zaprojektowali i zbudowali prototyp łazika marsjańskiego. Projekt wciąż się rozwija i łączy ludzi zainteresowanych informatyką, mechaniką i elektroniką. Aleph 1, bo tak mu na imię, bardzo lubi podróże i rywalizację. Ma na swoim koncie wiele sukcesów – jako debiutant zajął 6. Miejsce na European Rover Challenge 2015. W ubiegłych latach dwukrotnie zawędrował aż do Stanów Zjednoczonych, by wywalczyć miejsce na podium podczas University Rover Challenge.

Podczas tegorocznych Dni Fantastyki będziecie mieli okazje spotkać się z teamem i osobiście przetestować naszego łazika na specjalnie przygotowanym torze przeszkód – będzie się działo! Wpadajcie, nie gryziemy! A Aleph 1 to bardzo sympatyczne urządzenie rozdające cukierki.

TK GAMES

Koło naukowe TK Games działa od 2012 roku i obecnie jest jednym z największych kół naukowych na Politechnice Wrocławskiej (ponad 300 zarejestrowanych studentów). U nas od podstaw możesz nauczyć się tworzyć gier komputerowych, na urządzenia mobilne, VR oraz AR. Prowadzimy warsztaty i wykłady, organizujemy weekendowy TK Game Jam, podczas którego uczestnicy tworzą gry i mają okazję poznać pracowników największych firm z branży game dev, z którymi współpracujemy (Techland, Ten Square Games, Picadilla, The Knights of Unity, T-bull, Whitemoon, Tequila Games i inne).

Rust Cycles
RustCycles to kilkuosobowa zręcznościowa gra akcji na współdzielonym ekranie. Kilku graczy kontroluje swoje pojazdy, które zostawiają za sobą zabójcze ślady. Spraw by twoi rywali rozbili się o nie, samemu unikając zderzenia z ciągle zmieniającym się polem bitwy.

LowPolis
Sielankowy CityBuilder, oprawiony w ładną, klimatyczną grafikę w stylu LowPoly. Zbuduj swoje miasto od podstaw, gromadź niezbędne surowce, spełniaj potrzeby swoich mieszkańców i rozwijaj się. Twoi mieszkańcy będą potrzebowali odpowiednich surowców oraz budowli, dzięki temu będą mogli awansować na wyższy poziom, zgodnie z systemem który możemy zaobserwować m.in. w grach serii Anno. Sama mechanika opiera się o stworzenie dobrze zarządzanego miasta, które posiada wiele prawidłowo działających łańcuchów produkcyjnych.

Chronica
Chronica to kooperacyjna gra karciana osadzona w świecie wzorowanym na XV-wiecznym Królestwie Polskim z elementami fantasy – magią i istotami ze średniowiecznych oraz słowiańskich wierzeń. Wciel się w rolę jednej z frakcji – m.in. Korony Królestwa Polskiego, Zakonu Krzyżaków, Wielkiego Księstwa Litewskiego, czy też Złotej Ordy.

https://berrygames.pl/#chronica

Color Rain
Przejmij kontrolę nad magiem i stań w magicznej walce na różnorakich arenach w local-multiplayerowej grze. Spadający z nieba kolorowy deszcz napełni cię energią, a żywioł, który zdominujesz, będzie twoim narzędziem walki. Moc żywiołów zamyka się w kręgu, każdy jest od jednego silniejszy i zapewnia całkowitą odporność na jego magię, ale słabszy od drugiego, co może być zgubne. Dlatego musisz kontrolować pole walki, zrozumieć moc swoją ale i przeciwników. To wszystko zaprojektowane tak by dać jak najlepsze wrażenia z rozgrywki za pomocą klawiatury.