Z wykształcenia tłumacz i pedagog, magister filologii romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Game Designer, Trener, Product Manager, Wydawca gier.
Od 25 lat zajmuje się wszelkiego typu rozrywką interaktywną:, grami RPG, grami planszowymi, LARP’ami, grami terenowymi i symulacyjnymi, Od 22 lat aktywny i czynny MG, zawsze sam tworzy scenariusze do gier fabularnych. Jest członkiem grupy Lans Macabre i współzałożycielem kanału na Youtubie Erpegowy Yak. Jest autorem pięciu gier planszowych obecnych na rynku gier : Rice Wars, Abetto, Astro Jam, W pustyni i w puszczy, Mundial.
Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą ADMONDO, która zajmuje się szkoleniami w połączeniu z szeroko pojętą rozrywką interaktywną dla biznesu. Prowadzi w niej szkolenia dla firm a także projektuje i realizuje gry planszowe oraz eventy. Współpracuje też z wydawnictwami Portal, Black Monk, FoxGames oraz Hexy Studio.
Jest laureatem większości najbardziej prestiżowych konkursów związanych z grami fabularnymi: (Śląkfa 2014 w kategorii Fan Roku), Zdobywca Pucharu Mistrza Mistrzów: w 2003, 2004 oraz 2009 roku , zwycięzca konkursu Złote Kości 2013 oraz Złote Topory 2010, Prelegent Roku 2010, Zwycięzca Konkursu GRAMY! w 2006)

Kategorie: PRELEGENCIPROGRAM