Regulamin rezerwacji miejsc na wybrane punkty programu Dni Fantastyki 2019.

Miejsca można rezerwować od 21 czerwca do 1 lipca (godzina 20:00).

  1. Miejsce mogą być rezerwowane jedynie przez osoby, które wykupiły karnet 3-dniowy lub karnet 3- dniowy + noc na Dni Fantastyki 2019 w przedsprzedaży do 30 czerwca 2019 roku.
  2. Każdy zakupiony w przedsprzedaży bilet uprawnia do rezerwacji dwóch miejsc spośród wskazanych na poniższej liście. Rezerwacji można dokonać na dwa miejsca na jednym punkcie programu, jak również na dwóch różnych punktach programu.
  3. O przyjęciu rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Czas na zgłaszanie rezerwacji upływa 1 lipca o godzinie 20:00. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: info@zamek.wroclaw.pl. W treści maila należy podać nazwę i termin punktu programu oraz numer biletu otrzymany po zakupie karnetu w przedsprzedaży od systemu Biletyna.pl
  5. W ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości, odeślemy potwierdzenie przyjęcia rezerwacji.
  6. Bilet upoważniający do wstępu na wybrany punkt programu należy odebrać najpóźniej na 1 godzinę przed rozpoczęciem punktu programu w recepcji CK Zamek na parterze, po lewej stronie od wejściu do budynku, w którym odbywa się konwent.
  7. W przypadku rezerwacji miejsc na autografach z Grzegorzem Rosińskim należy pamiętać, że nasz gość udziela autografów wyłącznie na oryginalnych komiksach. Autor daje tylko jeden autograf na osobę.
  8. Nie prowadzimy list rezerwowych. W przypadku gdy na wybranych punktach programu będą dostępne niezarezerwowane miejsca, obsługa będzie wpuszczała kolejne osoby z kolejki, do wyczerpania miejsc.